Mekanik Tesisat Taahhüt konusunda uzmanlığını geliştiren Türkiye’nin gelişen Endüstriyel mekanik sektöründe bugüne kadar edindiği tecrübe, birikim, iş bitirme başarısı ve dinamik yapısıyla, sektöründe hızla yükselen POLATSAN ENDÜSTRİYEL, 2013 yılından itibaren siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekte ve Türkiye genelinde iş bitirme kapasitesine sahip bir Mekanik Taahhüt Şirketidir.
Mükemmel Mühendislik, Tam Memnuniyet
 
Kuruluşundan bu yana, en üst düzeyde teknoloji ve nitelikli insan gücünü geliştiren iş güvenliği ve işçi sağlığı konularında son derece hassas olan şirket yapısı ile söktöründe kurulduğu tarihten itibaren iş kazası yaşamayan firmamız kendine ilke edindiği Mükemmel Mühendislik, Tam Memnuniyet yapısı ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.
 
 
Müşteri beklentilerinin üstünde ve ötesinde tam bir memnuniyet sağlamak için güvenilir ve ekonomik çözümler sağlamayı amaçlayan POLATSAN ENDÜSTRİYEL Mükemmel mühendislik ile ülke ekonomisini korumak ve güçlendirmek, Çalışmalarında kişilik ve profesyonellik açısından geliştirmek, Her geçen gün yenilenen teknolojiye ayak uydurarak kendini sektörde en iyiler arasında bulmayı hedeflerinin başında tutar.
 
POLATSAN ENDÜSTRİYEL İstanbul merkeze 130 km uzaklıkta Türkiye’nin sanayi kalbi Gebze Org.San. bölgesine 80 km uzaklıkta ve Anadolu’ya yakınlığı ile tüm Türkiye’ye hizmet vermeyi amaçlayarak SAKARYA ilinde kurulmuş sektörün hızla büyüyen  Mekanik-Tesisat-Taahhüt firmasıdır.
 
Misyonumuz,
 
Müşterilerimizin ihtiyaçlarini en iyi şekilde karşılayacak çalışmalara ve projelere imza atarak  sektördeki firmalarin güvenini kazanmak ve müşteri portföyümüzü genişletmektir.
 
Vizyonumuz,
 
Konusunda tecrübeli, araştırmacı, yeniliklere açık ve üretken elemanlardan oluşan kadromuzla müşterilerimize en kaliteli çözümleri en makul koşullarda vermektir.